Back to Top
NaamEmailAdresTelefoonGeboortedatumCursusLocatieDatum
Hilda Huigenhildahuigen@gmail.comBankastraat 46 7556AT Hengelo06-81709210CTVB1Dinsdag 19.00-21.30 uur: 13 oktober, 20 oktober, 27 oktober, 3 november, 10 november, 17 november
Robert van Oostenrobert@robertvanoosten.nlKarel Gerardstraat 16 7552 GT Hengelo0646844478ETVB1Zaterdag 28 november 2015, 13.00-15.30 uur
P. van Zonneveldpvanzonneveld@kpnmail.nlKerklaan 84 3731EJ De Bilt030220142214-02-1948CTVB1Loosdrecht, 't Breukeleveensemeentje 4, 1231 LMZaterdag 13.00-15.30 uur: 17 oktober, 24 oktober, 31 oktober, 7 november, 14 november, 21 november
Robert van Oostenrobert@robertvanoosten.nlKarel Gerardstraat 16 7552 GT Hengelo064684447816-06-1950CTVB1Loosdrecht, 't Breukeleveensemeentje 4, 1231 LMZondag 13.00-15.30 uur: 22 november, 29 november, 6 december, 13 december, 20 december, 10 januari
S.Henrichsbas@vaarbewijs.academy't Breukeleveensemeentje 4 1231 LM Loosdrecht0626520600110 september 1977CTVB1Loosdrecht, 't Breukeleveensemeentje 4, 1231 LMDinsdag 19.00-21.30 uur: 13 oktober, 20 oktober, 27 oktober, 3 november, 10 november, 17 november
John van Kootenjohn@van-kooten.nlOud Loosdrechtsedijk 131J 1231LT Loosdrecht065362464402-03-1968CTVB2Loosdrecht2015-11-12-2015-12-03
Silvester van der Vlietsilvestervdvliet@gmail.comReigerskamp 118 3607HG Stichtse Vecht062246096110-06-1951CTVB1Loosdrecht2016-02-04-2016-03-10
Jeroen v Goorjeroen@fullscreen.nl 0641840159CVB1Cursus VB 1 donderdagavond 28 apr t/m 2 jun Loosdrecht
Raymond Gijzenrgijzen1980@gmail.com 0651473736CTVB1Cursus VB 1 donderdagavond 19 mei t/m 23 juni Loosdrecht
Raymond Gijzenrgijzen1980@gmail.com 0651473736ETVB1Examentraining VB 1 Donderdagavond 9 juni Loosdrecht
Leo Jaspersleojaspers@yahoo.com 0641880073OVVB1Online Vragenuur VB 1 Maandag 13 juni
Jeroen OttenJotten@kabelfoon.nl 0641323777OVVB1Online Vragenuur VB 1 Maandag 13 juni
Zeljko Stojanovicstojanovic.zeljko@kpnmail.nl 0643857731OVVB1
William ten Brinkwilliam@margemedia.nl 646139670OVVB1
Henri Pollaertsh.pollaerts@planet.nl 0622227130OVVB1
Sanne Staatsannestaat@hotmail.com 651289500OVVB1
Terry Verheijverheij@voxius.nl 06-48475057OVVB1
Raymond Gijzenrgijzen1980@gmail.com 0651473736PVVB1Praktijkvaren VB 1 Loosdrecht zaterdag 9 juli 9.30-12.00 uur
Louis Vegtervegter@viba.nl 06-55796011OVVB1
Marko Braammarktkraam@hotmail.com 0681881050OVVB1
Tim van der Spoel OVVB1
Hans van Meursdrummer0417@gmail.com +31621899499OVVB1
Lars Frenkenlars-frenken@hotmail.com 0629887717OVVB1
Ditta van Eeden Petersmanaadenditta@gmail.com 0614860135OVVB1
Henk plaatjehenk@plaatje.info 0623353660CTVB1